Regulamin rezerwacji w Hotelu Stylowa

1. Rezerwacje z wyprzedzeniem do 1 miesiąca.

1.1. Można dokonać rezerwacji telefonicznie, drogą mailową lub na miejscu (w recepcji hotelu). Do dokonania wstępnej rezerwacji należy podać następujące dane:

– imię i nazwisko – adres e-mail – telefon kontaktowy

1.2. Złożenie rezerwacji należy traktować jako informację, że pokój jest wolny w dniu przyjęcia rezerwacji i zostaje zarezerwowany.

1.3. Otrzymanie potwierdzenia na podany adres mailowy jest gwarancją rezerwacji.

1.4. Gość zobowiązany jest zapłacić za pobyt w dniu przyjazdu.

1.5. W przypadku dużego obłożenia hotelu, Hotel Stylowa może zażądać od rezerwującego wpłaty w wysokości 80% kwoty planowanej rezerwacji. W takiej sytuacji gość zostanie o tym poinformowany mailowo lub telefonicznie. 1.6. Obowiązkowa opłata kaucji przy meldunku w wysokości 50zł za pokój.

2. Rezerwacje z wyprzedzeniem powyżej 1 miesiąca.

2.1. Można dokonać rezerwacji mailowo lub na miejscu (w recepcji w hotelu). Do dokonania wstępnej rezerwacji należy udzielić następujące dane: j.w.

2.2. Złożenie rezerwacji należy traktować jako informację, że pokój jest wolny w dniu przyjęcia rezerwacji i jest wstępnie zarezerwowany.

2.3. Aby otrzymać rezerwację gwarantowaną, gość jest zobowiązany do wpłaty w wysokości minimum 80% wartości kwoty planowanego pobytu.

2.4. Otrzymanie potwierdzenia rezerwacji na podany adres mailowy jest potwierdzeniem otrzymania części kwoty za pobyt przez hotel.

2.5. Płatności za pobyt można dokonać w formie:

a) przelewu bankowego na:

CANBUSZ spółka jawna

Mirosław i Zofia Andrukonis

ul. Braterska 3A

46-100 Namysłów

Numer konta: mBank 46 1140 2004 0000 3302 7778 4302

Numer konta dla przelewów międzynarodowych (euro): 92 2490 0005 0000 4600 8767 4063

SWIFT/BIC ALBPPLPW

b) lub za pomocą karty kredytowej. W przypadku płatności kartą hotel po uzyskaniu: informacji o nazwie karty płatniczej, – numerze karty kredytowej, – kodu CVC, – daty ważności karty kredytowej (miesiąc/rok) pobiera uzgodnioną kwotę z karty zamawiającego/gościa.

2.6. Resztę kwoty gość zobowiązany jest zapłacić na miejscu w dniu przyjazdu.

2.7. Obowiązkowa opłata kaucji przy meldunku w wysokości 50zł za pokój.

3. Anulacja rezerwacji z wyprzedzeniem powyżej 1 miesiąca oraz zwrot pieniędzy.

3.1. Anulacja rezerwacji ze strony hotelu występuje tylko w przypadku, gdy nie zostanie spełniony warunek wymieniony w punkcie 2.3.

3.1.1. Hotel Stylowa nie jest zobowiązany do informowania o anulacji rezerwacji nieopłaconej wyżej wymienioną wpłatą.

3.2. Gość może bezpłatnie anulować rezerwację najpóźniej 21 dni przed planowanym przyjazdem. Późniejsze anulowanie rezerwacji nie podlega zwrotowi pieniędzy.

 

Rezerwuj nocleg

Obiekt jest tymczasowo zamknięty. Zapraszamy wkrótce!